Lodówka Amica do 2000 zł – ranking polecanych modeli

Amica do 2000 zł – mm

Szukasz lodówki w dobrej cenie? Sprawdź modele firmy Amica. Sprzęty polskiego producenta zdobywają bardzo dobre opinie użytkowników i są chwalone za doskonały stosunek jakości do ceny. Jakie masz możliwości, dysponując budżetem do 2000 zł? Przekonaj się, które urządzenie będzie najlepszym wyborem!

Budżetowa lodówka – o czym pamiętać?

Jak wybrać lodówkę, by nie przepłacać? Przede wszystkim określ, czego naprawdę potrzebujesz. Chłodziarko-zamrażarki mają różną wielkość i pojemność – może się okazać, że wystarczy ci mniejszy, a więc często tańszy, model. Kolejna kwestia to gotowość na kompromisy. W niektórych tańszych modelach nie znajdziesz na przykład technologii No Frost. Może się również okazać, że sprzęty w korzystniejszej cenie mają niższą klasę energetyczną – a lodówka to sprzęt, który działa przecież cały czas! Aby zdecydować się na budżetowy model, musisz określić, na jakie ustępstwa jesteś w stanie pójść, a jakie parametry lub technologie są dla ciebie kluczowe przy wyborze.

Mając ograniczony budżet, warto śledzić informacje na temat promocji i obniżek w sklepach online – dobrze zapisać się do newslettera i obserwować marki w mediach społecznościowych.

Dobra lodówka – na co zwrócić uwagę?

Porównując poszczególne modele, zwróć przede wszystkim uwagę na wymiary i pojemność. Musisz mieć pewność, że sprzęt dobrze wpasuje się w przestrzeń twojej kuchni i uda ci się ustawić lodówkę z dala od kaloryfera oraz generującej ciepło zmywarki.

Jakie inne kwestie mają znaczenie? Przypatrz się:

  • klasie energetycznej;
  • hałasowi generowanemu w trakcie pracy;
  • udogodnieniom związanym z przechowywaniem określonego rodzaju żywności;
  • wygodnemu sterowaniu;
  • dodatkowym funkcjom;
  • zastosowanym technologiom;
  • aspektom wizualnym.

Amica to wysoko oceniany producent lodówek. Poszczególne modele, niezależnie od przedziału cenowego, chwalone są za jakość wykonania i łatwe sterowanie.

Najlepsze lodówki Amica do 2000 zł

Chcesz poznać najlepiej oceniane i najchętniej kupowane sprzęty do 2000 zł? Oto one! Każdy z nich będzie doskonałym wyborem do twojej kuchni, który sprawdzi się długi czas po zakupie.

  • AMICA FK2695.4FTX – sprzęt, którego cena wynosi ok. 2000 zł, zbiera entuzjastyczne recenzje! Chłodziarka ma pojemność 161 l, zamrażarka – 70 l. Klasa energetyczna urządzenia to F, a poziom hałasu – 41 dB. Docenisz ten model za elegancki design w kolorze inox a także – Total No Frost! Spodoba ci się VitControl Plus, czyli regulator poziomu wilgotności oraz taca przeciw przywieraniu owoców i warzyw do dna szuflady. Wymiary lodówki sprawiają, że to sprzęt, który sprawdzi się nawet w mniejszych pomieszczeniach (Slim Size). Zwróć uwagę na funkcję Super chłodzenie oraz możliwość dowolnej aranżacji wnętrza dzięki FlexiShelf.
  • AMICA FK2695.4FTHAA – elegancki sprzęt w podobnej cenie, co wymieniony wcześniej. Zachwyci cię unikatowy design i wygodne sterowanie urządzeniem. Klasa energetyczna sprzętu to E, poziom generowanego hałasu 41 dB. Chłodziarka ma pojemność 161 l, zamrażarka – 70 l. Również tutaj znajdziesz Total No Frost i regulator poziomu wilgotności VitControl Plus. Sprzęt sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach – to zasługa niewielkich wymiarów tego modelu (Slim Size). Spodoba Ci się funkcja Super chłodzenie i energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz lodówki.
  • AMICA FK2515.4UT – model za ok. 1400 zł, w którym chłodziarka ma pojemność 183 l, a zamrażarka – 84 l. Klasa energetyczna urządzenia to F, praca lodówki oznacza głośność 40 dB. Nie masz tutaj No Frost, lecz technologię FrostControl. Dzięki jej zastosowaniu lód nie osadza się między szufladami – rozmrażanie jest więc szybsze i łatwiejsze. Z kolei filtr FreshOn pozwala przedłużyć świeżość warzyw i owoców. To kolejny model Slim Size z Flexi Shelf – nie tylko łatwo zmieścisz lodówkę w twojej kuchni, ale również łatwo zaaranżujesz jej wnętrze, dostosowując je do swoich potrzeb.

Chcesz poznać więcej propozycji? Sprawdź lodówki Amica w sklepie MediaMarkt i porównaj poszczególne modele, by znaleźć idealny do twojej kuchni!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.