Redakcja

Poniżej znajduje się aktualna lista autorów, którzy publikują na łamach XGP.pl. Jeżeli chcesz bliżej poznać członków naszej redakcji, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

Redakcja XGP.pl

Kacper Kościański

Redaktor naczelny | [email protected]

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Później na krótko związał się z Tabletowo, a następnie przez kilka lat publikował na łamach Android.com.pl. Teraz poświęca XGP.pl 100% swojego czasu.

Jakub Foss

Redaktor | [email protected]

Od trzech dekad zapalony miłośnik gier komputerowych. Od przyjaźni z Commodore, przez konsolki i konsole miał przyjemność dotrzeć do ekosystemu Xboxa. Obecnie w wolnych chwilach lubi zrelaksować się grając na pececie lub wysłużonym, ale nadal szanowanym Xboxie One S. Z duetem klawiatura + mysz, padem albo kołem kierownicy w rękach, z takim samym entuzjazmem jak za dziecka odkrywa nowe, cyfrowe przygody.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym portalu, odwiedź podstronę o nas. Celem kontaktu napisz na odpowiedni adres z zakładki kontakt.