Redakcja

Poniżej znajduje się aktualna lista autorów, którzy publikują na łamach XGP.pl. Jeżeli chcesz bliżej poznać członków naszej redakcji, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

Kacper Kościański Kacper Kościański

Redaktor naczelny | [email protected]

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Później na krótko związał się z Tabletowo, a następnie przez kilka lat publikował na łamach Android.com.pl. Teraz poświęca XGP.pl 100% swojego czasu.

Jakub Foss Jakub Foss

Zastępca redaktora naczelnego

Od trzech dekad zapalony miłośnik gier komputerowych. Od przyjaźni z Commodore, przez konsolki i konsole miał przyjemność dotrzeć do ekosystemu Xboxa. Obecnie w wolnych chwilach lubi zrelaksować się grając na pececie lub wysłużonym, ale nadal szanowanym Xboxie One S. Z duetem klawiatura + mysz, padem albo kołem kierownicy w rękach, z takim samym entuzjazmem jak za dziecka odkrywa nowe, cyfrowe przygody.

Przemysław Paterek Przemysław Paterek

Newsman

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Od kilku lat jest w niezdrowej relacji z World of Warcraft. Po godzinach gra na gitarze albo sięga po jakąś dobrą książkę.

M.C. Mikołaj C.

Newsman

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Wolne chwile uwielbia spędzać nie tylko przed konsolą, ale również przy stole w towarzystwie dobrej planszówki. Uciekając od elektroniki, często sięga również po książki o różnej tematyce, choć szczególne miejsce w jego sercu zajmuje literatura fantasy.

Eryk Tomaszek Eryk Tomaszek

Redaktor

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Entuzjasta zdrowego i aktywnego trybu życia, doświadczony kolarz i początkujący biegacz. Wolne chwile spędza na czytaniu książek i oglądaniu filmów.

Tomasz Alicki Tomasz Alicki

Newsman

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Adrian Witczak Adrian Witczak

Newsman

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy „Zielonych”.

Jakub Dmuchowski Jakub Dmuchowski

Redaktor

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywając się już w Diablo II i The Elder Scrolls III: Morrowind. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz aplikacji. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym portalu, odwiedź podstronę o nas. Celem kontaktu napisz na odpowiedni adres z zakładki kontakt.

Z