O nas

XGP.pl to portal o grach i konsolach pełen wysokiej jakości publikacji, bo bazujemy jedynie na zaufanych źródłach. Sami często jesteśmy też źródłem dla innych redakcji — na podstawie naszych publikacji pisali (i wciąż piszą) światowi giganci tacy jak m.in. IGN, Kotaku, GameSpot, Eurogamer, GamesRadar, PC Gamer, MSN czy USAToday.

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości naszej konkurencji obecnie piszemy jedynie o grach i konsolach z domieszką technologii, która może leżeć w granicach zainteresowań przeciętnego gracza. Ponadto na XGP.pl zawsze przedstawiamy treści takimi, jakie są — nie naginamy rzeczywistości pod żadnym pozorem. Z naszą Etyką redakcyjną można się zapoznać po kliknięciu w podlinkowany fragment.

Informacje o redakcji

Wszyscy autorzy na XGP.pl pracują zdalnie, dlatego nie mamy potrzeby posiadania biura. Aby zapoznać się z aktualnym składem naszego zespołu, odwiedź podstronę Redakcja.

XGP w social mediach

Dane firmy

  • Webskie Media Kacper Kościański
  • Starołęcka 43/10, 61-361 Poznań
  • NIP: 6981860247
  • REGON: 520933479
  • Nr. tel.: +48 732-269-242

Chcesz się z nami skontaktować? Przejdź do zakładki Kontakt lub Reklama (jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą).

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.