Reklama

XGP.pl jest jednym z najszybciej rosnących portali gamingowych w Polsce. Przygotowujemy wysokiej jakości treści, które generują setki tysięcy wyświetleń każdego miesiąca.

Na łamach naszego portalu jesteśmy w stanie zaoferować w zasadzie wszystkie możliwe formy reklamy, aby osiągnąć założone przez reklamodawcę KPI. Przykładowo, możemy opublikować artykuł sponsorowany, umieścić banery reklamowe w dowolnych miejscach na stronie, stworzyć dedykowany widget albo przygotować specjalną sekcję na portalu, promującą produkt, usługę lub markę. Innymi słowy, nie ma dla nas (ani naszego programisty) rzeczy niemożliwych — jesteśmy otwarci nawet na najbardziej niestandardowe formy współpracy reklamowej.

Pragniemy też zaznaczyć, że dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że reklamy banerowe nie będą blokowane przez Adblocka (nie licząc użytkowników, którzy zablokują określone kreacje ręcznie). To z kolei sprawia, że reklamując się u nas, mogą Państwo być spokojni o swój budżet, który nie będzie – kolokwialnie mówiąc – przepalany. Bardzo zależy nam, żeby obie strony były zadowolone ze współpracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby firmy, które zdecydowały się nam zaufać, otrzymały w zamian tak dużo, jak tylko to możliwe.

Statystyki serwisu:

  • Wyświetlenia: 410 000
  • Unikalni użytkownicy: 230 000

Źródło: Google Analytics (styczeń 2023)

Kontakt w sprawie reklamy

Kacper Kościański:

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na fajną kampanię reklamową, służymy pomocą — po kontakcie i określeniu KPI, w mgnieniu oka wrócimy z propozycjami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!