Reklama

XGP.pl jest jednym z najszybciej rosnących portali gamingowych w Polsce. Przygotowujemy wysokiej jakości treści, które generują setki tysięcy wyświetleń każdego miesiąca.

1,1 MLN

wyświetleń

423 000

unikalnych użytkowników

9000+

obserwujących na FB

100 000+

członków na grupach na FB

85,3%

czytelników XGP to mężczyźni

14,7%

czytelników XGP to kobiety

dane za grudzień 2023

Na łamach naszego serwisu jesteśmy w stanie zaoferować w zasadzie wszystkie możliwe formy reklamy, aby osiągnąć założone przez Reklamodawcę KPI.

Przykładowo, możemy opublikować artykuł sponsorowany, umieścić banery reklamowe w dowolnych miejscach na stronie, stworzyć dedykowany widget albo przygotować specjalną sekcję na portalu, promującą produkt, usługę lub markę. Innymi słowy, nie ma dla nas (ani naszego programisty) rzeczy niemożliwych — jesteśmy otwarci nawet na najbardziej niestandardowe formy współpracy reklamowej.

Pragniemy też zaznaczyć, że dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu możemy zagwarantować, że reklamy banerowe nie będą blokowane przez Adblocka. To z kolei sprawia, że reklamując się u nas, mogą Państwo być spokojni o swój budżet, który nie będzie – kolokwialnie mówiąc – przepalany.

Bardzo zależy nam, żeby obie strony były zadowolone ze współpracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby firmy, które zdecydowały się nam zaufać, otrzymały w zamian tak dużo, jak tylko to możliwe.

Profil czytelnika XGP

Nasi Czytelnicy mają szerokie zainteresowania, mieszkają w wielu miastach i są w różnym wieku. Szczegółowe dane demograficzne odbiorców XGP znajdują się poniżej.

(kliknij, aby powiększyć)

(kliknij, aby powiększyć)

Na życzenie potencjalnego Reklamodawcy możemy udostępnić dodatkowe statystyki. Ukazane powyżej dane pochodzą z okresu 1 czerwca – 21 sierpnia 2023.

Zaufali nam

Współpracowaliśmy i stale współpracujemy z największymi światowymi markami. Mieliśmy przyjemność realizować kampanie m.in. dla następujących firm:

zaufali nam xgp.pl

Chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona? Prosimy o kontakt z naszym Opiekunem Klienta (namiary poniżej).

Kontakt w sprawie reklamy

Szymon Kwiatek Szymon Kwiatek

Adres e-mail: [email protected]

Nr. tel.: +48 690-360-750

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na fajną kampanię reklamową, służymy pomocą — po kontakcie i określeniu KPI, w mgnieniu oka wrócimy z propozycjami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.