Miesiąc PC Game Pass do odebrania za darmo w aplikacji Razer Cortex

Razer Cortex PC Game Pass za darmo (1 miesiąc)

Razer Cortex to aplikacja Razera, która służy przede wszystkim do optymalizowania wydajności komputerów w grach. Aby promować swój program, amerykańska firma wystartowała z akcją promocyjną, w ramach której wszyscy chętni mogą odebrać bezpłatny miesiąc subskrypcji PC Game Pass. Co prawda klucz aktywują tylko nowi użytkownicy, ale z drugiej strony z pewnością nie brakuje osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z dobrodziejstw usługi Microsoftu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Miesiąc PC Game Pass za darmo dzięki Razer Cortex

Miesiąc PC Game Pass za darmo w aplikacji Razer Cortex
Grafika promująca rozdawnictwo

Aplikacja Razer Cortex jest całkowicie bezpłatna i każdy posiadacz komputera z Windowsem 7, 8, 10 lub 11 może ją pobrać z tej strony. Aby zgarnąć darmowy miesiąc subskrypcji PC Game Pass, jest to wręcz konieczne, ponieważ w celu odebrania kodu w pierwszej kolejności trzeba uruchomić program i zalogować się na swoje konto Razer lub utworzyć nowe. Następnie należy przejść do zakładki Deals, a stamtąd do podstrony Giveway. To właśnie w tym miejscu pojawi się możliwość odebrania bezpłatnego klucza na miesięczny abonament PC Game Pass.

Należy jednak zaznaczyć, że kody są rozdawane 6 razy dziennie 4-godzinnym przedziale; w każdej puli znajduje się 5000 kluczy. Razer tłumaczy takie podejście chęcią dania szansy na zgarnięcie subskrypcji graczom z całego świata, bo jak wiadomo, stref czasowych jest kilka.

Na całe rozdawnictwo przewidziano aż 300 tysięcy kluczy na miesiąc PC Game Pass. Akcja trwa do 3 marca 2022 roku do godziny 03:00 czasu polskiego. Pod koniec jeszcze raz przypominamy, że kody udostępniane w aplikacji Razer Cortex są przeznaczone jedynie dla nowych użytkowników. Można je aktywować tam, gdzie zawsze, czyli na stronie redeem.microsoft.com.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z