Twórcy It Takes Two szykują się na zapowiedź nowej gry. Pierwsze szczegóły już niebawem

It Takes Two

It Takes Two to bez wątpienia jeden z lepszych indyków ostatnich lat. Miło więc, że twórcy tej gry powoli szykują się do ujawnienia dalszych kroków. Informacja ta została podana z okazji celebracji 10 rocznicy założenia studia.

10 lat Hazelight Studios. Twórcy It Takes Two szykują się do ujawnienia nowej gry

W przypadku Hazelight Studios można powiedzieć, że 10 lat upłynęło w pozytywnej atmosferze. Założone w 2014 roku studio szybko się bowiem wsławiło – najpierw za sprawą A Way Out, a następnie It Takes Two.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Obydwa wydane przez EA Originals tytuły szybko zdobyły uznanie graczy. Nic więc dziwnego, że wielu fanów czeka na następne kroki studia.

A te zostaną ujawnione jeszcze w tym roku. Deweloperzy zdradzili nam to w tweecie urodzinowym, w którym przyznali, że już pracują nad czymś nowym. Niestety nie znamy jeszcze żadnych większych szczegółów, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Ale jedno jest pewne – zdecydowanie jest na co czekać. Do tej pory Hazelight Studios nie zawodziło, więc ciekawe, co twórcy przygotują dla nas tym razem.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.