13 gier od EA dostępnych w ramach Xbox Game Pass dostało wsparcie dla FPS Boost

FPS Boost Battlefield V i inne gry

FPS Boost to rozwiązanie Microsoftu, które zostało opracowane z myślą o konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Jego zadaniem jest zwiększanie płynności w starszych grach, niekiedy nawet do 120 FPS-ów. Dziś dowiedzieliśmy się, że wsparcie dla tej funkcji dostało aż 13 gier od Electronic Arts dostępnych w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Nie da się ukryć, że to bardzo dobra wiadomość.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Wybrane gry EA ze wsparciem dla FPS Boost

Krótki poradnik pokazujący, jak uruchamiać FPS Boost we wspierających tę funkcję grach

EA Play wchodzi w skład subskrypcji Xbox Game Pass na PC oraz Xbox Game Pass Ultimate. Posiadacze tych abonamentów i fani gier tego wydawcy z pewnością ucieszą się z faktu, że dzięki FPS Boost wiele hitów zadziała teraz na Xboxie Series X i Xboxie Series S nawet w 120 FPS-ach. Przechodząc do konkretów, wsparcie dla wspomnianej funkcji otrzymały dziś następujące tytuły:

 1. Battlefield 4 – 120 FPS
 2. Battlefield 5 – 120 FPS
 3. Mirror’s Edge Catalyst – 120 FPS
 4. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – 120 FPS
 5. Plants vs. Zombies: Garden Warfare – 120 FPS
 6. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – 120 FPS
 7. Star Wars Battlefront II – 120 FPS
 8. Star Wars Battlefront – 120 FPS
 9. Titanfall – 120 FPS
 10. Titanfall 2 – 120 FPS
 11. Unravel 2 – 120 FPS
 12. Sea of Solitude – 60 FPS

Warto pamiętać, że aby uruchomić wymienione wyżej gry w 120 FPS-ach (nie licząc Sea of Solitude, bo tutaj podbito płynność z 30 do 60 FPS-ów), trzeba posiadać nie tylko jedną z najnowszych konsol Microsoftu, a także telewizor albo monitor z ekranem o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz lub więcej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z