15 urodziny Bloober Team! Współpraca z Natalią Szroeder i zapowiedź darmowego rozdziału Layers of Fear

Layers of Fear

Bloober team świętuje 15 urodziny. Z tej okazji polskie studio przygotowało wraz z Natalią Szroeder cover utworu „You Are My Sunshine”. Zapowiedziano też nowy, darmowy rozdział do Layers of Fear.

15 urodziny Bloober Team – cover „You Are My Sunshine” i nowy rozdział Layers of Fear

Z okazji urodzin Bloober Team już 24 października do gry trafi nowy rozdział. Będzie on darmowy dla wszystkich posiadaczy gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Layers of Fear zostało wydane w czerwcu 2023 roku. Gra stanowi swego rodzaju reboot zapoczątkowanej w 2014 roku serii i generalnie zebrała dosyć średnie opinie wśród graczy.

„You Are My Sunshine” – Natalia Szroeder

To jednak nie koniec nowości, które towarzyszą odbywającym się w tym roku urodzinom studia. Kolejną jest współpraca z popularną artystką Natalią Szroeder, która nagrała z tej okazji cover piosenki z 1939 roku – „You Are My Sunshine”.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Tymczasem przypomnijmy, że Bloober Team zajmuje się obecnie produkcją remake’u kultowego Silent Hill 2. Gra nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że zadebiutuje na PC i PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.