Ponad 2 tysiące konsol na sprzedaż. Cena? Milion euro!

konsole ebay

W serwisie eBay można natrafić na prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów i fanów świata gier wideo. Pewien użytkownik wystawił na sprzedaż kolekcję, której nie powstydziłby się żaden gracz. Składają się na nią ponad 2 tysiące konsol wydanych na przestrzeni kilku dekad istnienia interaktywnej rozrywki. Kolekcja (jak i cena!) robią wrażenie.

REKLAMA

Tysiące konsol za milion euro

konsole ebay 1
Kolekcja konsol użytkownika kariaure

Jak twierdzi sam zainteresowany, na zestaw składa się 2250 urządzeń i 300 pudełek. Tworzenie kolekcji rozpoczął w 2000 roku, natomiast przestał ją poszerzać w 2011. W jej skład wchodzi cała masa świetnego i niekiedy ekskluzywnego sprzętu, opowiadającego wiele dekad historii gier wideo. Na zdjęciach na aukcji widać m.in. specjalnie wydania konsol od Nintendo czy Sony i Microsoftu.

Posiadacz zbioru chciał zdobyć każdy limitowany zestaw, specjalnie czy okazyjne wydanie — jak można zobaczyć na fotografiach, był w tym postanowieniu bardzo zawzięty. Przyszedł jednak czas na pozbycie się tej imponującej growej rodziny. Cena wynosi 984 tysiące… euro.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Czy to dużo, czy może mało — każdy sam oceni. Nie ulega jednak wątpliwości, że zebranie takiej liczby konsol (w tylu różnych wersjach!) wymaga ogromu czasu, ale też pieniędzy. Co ciekawe, sprzedający chce wrócić do zbieractwa. Najpierw jednak będzie musiał znaleźć trochę miejsca w swoim lokum.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!