3 miesiące subskrypcji Discord Nitro za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Discord Nitro

Korzyści z posiadania abonamentu Xbox Game Pass Ultimate nie kończą się na dostępie do ogromnej biblioteki gier. Doskonałym tego dowodem jest fakt, że teraz jego użytkownicy mogą odebrać zupełnie za darmo aż 3 miesiące subskrypcji Discord Nitro. Nie da się ukryć, że Microsoft przygotował naprawdę niezłą niespodziankę.

REKLAMA

3 miesiące abonamentu Discord Nitro za darmo dzięki Xbox Game Pass Ultimate

3 miesiące Discord Nitro za darmo dzięki Xbox Game Pass Ultimate
Oferta na 3 miesiące bezpłatnej subskrypcji Discord Nitro w aplikacji Xbox Game Pass

Discord Nitro to subskrypcja, której wykupienie gwarantuje szereg udogodnień na platformie Discord. Mowa tu m.in. o niestandardowych emoji, specjalnej odznace, animowanym awatarze i zwiększonym limicie rozmiaru przesyłanych plików. Regularna cena miesięcznego dostępu do Discord Nitro to 19,99 zł, ale ustaliliśmy już, że abonenci Xbox Game Pass Ultimate mogą teraz odebrać aż 3 miesiące subskrypcji całkowicie bezpłatnie.

W tym celu należy uruchomić aplikację Xbox Game Pass na konsoli Xbox lub komputerze i przejść do zakładki Korzyści. Następnie należy odnaleźć sekcję poświęconą ofercie na Discord Nitro i wcisnąć widoczny tam przycisk Zażądaj. Potem wystarczy już tylko zeskanować kod QR lub otworzyć wyświetlony na ekranie link, by aktywować bezpłatne 3 miesiące Nitro na swoim koncie Discord.

Niestety okazja jest skierowana tylko dla osób, które jeszcze nigdy nie posiadały abonamentu Discord Nitro. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą skorzystać z omówionej oferty najpóźniej do 26 kwietnia 2022 roku. Innymi słowy, nie trzeba się spieszyć.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!