404 Game Re Set to nowa gra Segi współtworzona przez autora serii NieR. Sega wkrótce ogłosi pierwsze informacje

404 Game Re Set

Yoko Taro znany jest graczom głównie za sprawą serii gier NieR, która przyniosła mu ogromną sławę. W ostatnim czasie o dokonaniach japońskiego reżysera i scenarzysty zrobiło się nieco ciszej, jednak wkrótce może się to zmienić. Sega bowiem wypuściła do sieci zupełnie nowy trailer zapowiadający, że wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat projektu firmy, który współtworzony jest właśnie przez wspomnianego Yoko Taro.

404 Game Re Set będzie produkcją mobilną i wkrótce otrzyma pierwszy gameplay

404 Game Re: Set – trailer

Według ostatniej zapowiedzi Segi w piątek, 10 lutego 2023 roku do sieci trafi pierwszy oficjalny fragment gameplayu z produkcji 404 Game Re Set, która powstaje we współpracy właśnie z Yoko Taro.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Udostępniony wczoraj enigmatyczny materiał nie zdradza zbyt wiele, zostawia jedyne całkiem transparentne poszlaki, że 404 Game Re Set będzie miała raczej dystpoijny charakter gdzie ruch każdego człowieka śledzony jest przez wszechobecny monitoring.

Cały projekt wygląda całkiem ciekawie, choć wiele osób może odstręczyć fakt, iż będzie to produkcja mobilna dedykowana urządzeniom z systemami Android lub iOS.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

Nowe wieści na temat tego enigmatycznego, aczkolwiek interesującego projektu pojawią się podczas specjalnej transmisji na żywo, która dostępna będzie pod tym adresem. Pozostaje jednak pytanie, czy cały ten tajemniczy projekt wyjdzie poza Japonię i co ważniejsze da radę przekonać do siebie graczy? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne po samej premierze.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.