5 popularnych gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! W tym FIFA 21 i kapitalna strategia

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca 2023, zapowiadając całkiem ciekawe nowości. Dzisiaj niestety nie mamy dobrych wieści, bo zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami abonament Amerykanów opuszcza aż 5 popularnych gier. Żegnamy m.in. takie tytuły jak FIFA 21 czy Europa Universalis IV.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – FIFA 21, Europa Universalis IV i więcej

Zwiastun FIFA 21 z elementami rozgrywki

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass jest aktualizowana bardzo często, ale stety-niestety działa to w dwie strony. Mówiąc prościej, niekiedy do subskrypcji trafiają nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Jak już ustaliliśmy, dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą opcją, więc bez przedłużania – z abonamentu wylatują następujące gry:

  1. Europa Universalis IV (PC)
  2. Evil Genius 2: World Domination (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. FIFA 21 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  4. Floppy Knights (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Lawn Mowing Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Xbox Series X

Wymienione wyżej produkcje opuszczą ofertę Xbox Game Pass do końca dnia. Niemniej jak zawsze przypominamy, że dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci mogą kupić je na własność w Xbox Store z rabatem wynoszącym 20%. Nie ma co ukrywać: lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.