Ubisoft opracowuje 6 gier Assassin’s Creed. Konkrety o Mirage, Infinity, Red, Hexe, Jade i Nexusie!

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage został potwierdzony oficjalnie przez Ubisoft kilka dni temu. Francuska firma ma jednak dalekosiężne plany wobec serii, o czym wspominała już chociażby w trakcie ostatniego wydarzenia poświęconego Assassin’s Creed Valhalla. W nadchodzącą sobotę mamy je dokładnie poznać, ale niespodziankę w pewien sposób popsuł Tom Henderson, który na portalu TryHardGuides przedstawił szczegóły o IP.

REKLAMA

Ubisoft zapowie kilka gier z serii Assassin’s Creed na sobotnim Ubisoft Forward

Ubisoft to Reveal Several New Assassin’s Creed Titles at Ubisoft Forward

via @TryHardGuides https://t.co/dETZjM3x2K

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) September 6, 2022

Ubisoft to Reveal Several New Assassin’s Creed Titles at Ubisoft Forward

via @TryHardGuides https://t.co/dETZjM3x2K

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) September 6, 2022

Szanowany insider wśród społeczności potwierdził, że podczas najbliższego Ubisoft Forward usłyszymy łącznie o sześciu grach z marki Assassin’s Creed. Pierwsza z nich to przywołany już wyżej Assassin’s Creed Mirage, który będzie ukłonem w stronę pierwszych Asasynów i pozwoli wcielić się w Basima, którym zwiedzimy stolicę Iraku – Bagdad.

Sporo dowiemy się również o formie Assassin’s Creed Infinity (gra ma być swoistym HUB-em dla serii), która – zgodnie ze wcześniejszymi przeciekami – będzie zawierała kilka pobocznych historii. Pierwsza z nich o podtytule Red zabierze nas do Japonii, gdzie wcielimy się w kobietę-zabójczynię. Z kolei Project Hexe ma być najmroczniejszym Asasynem w historii (również wchodzącym w skład Infinity), bo zostanie umiejscowiony w XVI-wiecznej Europie, kiedy odbywały się polowania na czarownice.

Oprócz głównych części Ubisoft ma zapowiedzieć również Assassin’s Creed Jade, czyli mobilny tytuł zabierający nas do Chin. Ujawnione zostanie również Assassin’s Creed Project Nexus zmierzający na Google VR, a nie zabraknie także informacji o ostatnim rozszerzeniu do Assassin’s Creed Valhalla, produkcji, która wciąż cieszy się sporą popularnością.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Fani Assassin’s Creed powinni więc zakreślić sobie najbliższą sobotę w kalendarzu. Ubisoft Forward wystartuje o godzinie 20:00 i możemy już teraz powiedzieć, że będziemy go relacjonować.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!