A Knight’s Quest za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

A Knight's Quest

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy lubimy odbierać za darmo gry, które normalnie są płatne. Tym razem subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą zgarnąć bez żadnych opłat A Knight’s Quest. Oceny gry nie należą do najlepszych, ale jak to mówią — darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

A Knight’s Quest za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun A Knight’s Quest z elementami rozgrywki

Akcja A Knight’s Quest rozgrywa się w fantastycznej krainie, a głównym bohaterem gry jest niejaki Rusty. Niezdarny protagonista ma za zadanie uratować świat, natomiast podczas zabawy będziemy głównie eksplorować otwarty świat, walczyć z rozmaitymi przeciwnikami (także bossami) i unikać pułapek.

Przeczytaj też: Najlepsze strzelanki w Xbox Game Pass

Jak już wspomnieliśmy, A Knight’s Quest jest obecnie dostępne za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Aby odebrać bezpłatną kopię gry, w pierwszej kolejności należy udać się na jej podstronę w japońskim Xbox Store. Następnie trzeba zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją i wcisnąć duży zielony przycisk z plakietką GOLD. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do naszego konta, a my będziemy mogli rozpocząć zabawę.

A Knight’s Quest zadziała na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Nie wiadomo, jak długo gra pozostaje darmowa, dlatego lepiej dopisać ją do swojego konta za pamięci.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z