Kolejna gra trafi w lutym do Xbox Game Pass! Microsoft zapowiedział premierę w swojej usłudze

Xbox Game Pass

A Little to the Left to gra, która zawładnęła PC oraz Nintendo Switch. Teraz trafi także na Xboxy. Co więcej, od początku będzie dostępna także w Xbox Game Pass.

A Little to the Left trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun A Little to the Left

A Little to the Left to spokojna gra logiczna. Polega na sortowaniu oraz układaniu domowych przedmiotów w celu tworzenia ciekawych aranżacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście to nie wszystko. W zabawie spróbuje nam bowiem przeszkodzić niesforny kot, na którego będziemy musieli szczególnie uważać.

Microsoft ogłosił właśnie, że gra trafi na Xboxa One oraz Xboxy Series X|S. Jej data premiery na konsolach zielonych jest planowana na 16 lutego i właśnie wtedy znajdzie się także w ofercie Xbox Game Pass.

Warto wspomnieć, że wcześniej usługa wzbogaci się o więcej pozycji. Będą nimi remake hitu sprzed lat – Persona 3 Reload – oraz Anuchard, czyli ciekawie prezentująca się przygodówka.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.