A Plague Tale 3 może już powstawać! Oferty pracy sugerują, że sequel hitu z Game Passa jest w produkcji

A Plague Tale: Requiem

Dwie gry z cyklu A Plague Tale szybko stały się prawdziwymi przebojami. Nie bylibyśmy więc zbytnio zaskoczeni, gdyby całość stała się trylogią. Biorąc pod uwagę ostatnie oferty pracy w Asobo Studio, jest to całkiem prawdopodobny scenariusz.

Asobo Studio szuka pracowników do Plague Team. A Plague Tale 3 kwestią czasu?

Zwiastun A Plague Tale: Requiem

Asobo Studio opublikowało ostatnio szereg nowych ofert pracy. Większość z nich dotyczy zespołu Flight Sim, co najpewniej ma związek z pracami nad zapowiedzianym niedawno Microsoft Flight Simulator 2024.

Jednakże cztery nowe stanowiska są przeznaczone dla osób, które wzmocnią Plague Team. Są to kolejno VFX Artist, Senior Game Designer, Senior AI Programmer i Senior Gameplay Animator.

Fakt ten może zwiastować, że powstają już przynajmniej bardzo wczesne zarysy A Plague Tale 3. Na taką grę czekalibyśmy rzecz jasna jeszcze długo, bo Requiem zostało wydane dopiero w październiku 2022 roku.

Zobacz też: Co to jest eGPU?

Kup A Plague Tale: Requiem

Tak czy inaczej, pomysł na porzucenie serii przez Asobo nie wydaje się zbytnio możliwy. Gracze pokochali jej dwie wcześniejsze odsłony, więc nadzieje na trzecią część są jak najbardziej uzasadnione.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.