Oszałamiająca gra za darmo w Epic Games Store! Do odebrania jeden z najlepszych tytułów ostatnich lat

Epic Games Store 16 darmowa gra

To już przedostatnia gra, którą odbierzemy za darmo z Epic Games Store w ramach świątecznego rozdawnictwa. Dlatego też sklep pozytywnie zaskoczył, oddając nam w nasze ręce jeden z najlepszych hitów ostatnich lat. Chodzi o A Plague Tale: Innocence.

A Plague Tale: Innocence za darmo w Epic Games Store

Zwiastun A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence to gra, która zaskarbiła sobie uznanie fanów. Opowiada o historii Amicii i jej młodszego brata Hugo, którzy uciekają przed żołnierzami złowrogiej Inkwizycji. W dodatku świat gry – XIV-wieczna Francja – jest atakowany przez epidemię czarnej śmierci i plagę wygłodniałych szczurów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja zaskarbiła sobie także uznanie krytyków, zbierając łącznie średnią ocen wynoszącą 81 w portalu Metacritic. Teraz natomiast można ją odebrać za darmo z Epic Games Store.

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Zaznaczmy, że A Plague Tale: Innocence pozostanie darmowe do jutra (04.01) do godziny 16:59. Minutę później poznamy już ostatnią grę, którą dostaniemy od Epic Games Store za darmo w ramach świątecznej wyprzedaży.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.