Wyciekła data premiery A Plague Tale: Requiem? Na to wygląda

A Plague Tale: Requiem

Możliwe, że właśnie wyszło na jaw, kiedy zadebiutuje A Plague Tale: Requiem. Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że kontynuacja ciepło przyjętego A Plague Tale: Innocence ukaże się w 2022 roku, jednak konkretna data pozostawała nieznana. Wygląda jednak na to, że szczegółowy termin premiery tytułowej gry zdradził sam Microsoft.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

A Plague Tale: Requiem — data premiery gry została przedwcześnie ujawniona?

Zwiastun A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem to bezpośrednia kontynuacja A Plague Tale: Innocence. W grze poznamy dalsze losy Amicii i Hugo — rodzeństwa, które po raz kolejny będzie musiało zawalczyć o swoje życie w średniowieczne Francji, trapionej licznymi wojnami oraz śmiercionośną epidemią dżumy.

Na stronie gry w Xbox Store pojawiła się sekcja z jej rzekomym terminem premiery. Wskazano tam datę 17 czerwca 2021 roku, więc tak czy inaczej, Microsoft musiał się pomylić. Pytanie tylko, w którą stronę — najbardziej optymistyczną wersją jest oczywiście ta, w której to rok jest zły, a zamiast 2021 powinien być 2022. Niestety na ten moment nie można brać niczego za pewnik, ale jest spora szansa, że A Plague Tale: Requiem rzeczywiście zadebiutuje 17 czerwca 2022 roku.

Przeczytaj też: Topowe telewizory do Xbox Series X|S

Kiedy Asobo Studio ujawni oficjalną datę premiery swojej nadchodzącej produkcji, to oczywiście o tym napiszemy. Pod koniec warto dodać, że poza prawdopodobnym terminem premiery wyciekła też lista osiągnięć w A Plague Tale: Requiem. Nie zawiera ona spoilerów, ale sugeruje, że w grze może pojawić się mechanika alchemii.

A Plague Tale: Requiem będzie dostępne w bibliotece Xbox Game Pass od pierwszego dnia. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z