Moc kontrolowania szczurów na nowym trailerze A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem

Emocje są coraz większe, ponieważ premiera A Plague Tale: Requiem jest dosłownie tuż za rogiem. Twórcy mają jednak jeszcze trochę czasu, dlatego postanowili uraczyć graczy kolejnym trailerem.

Kontrola szczurów w A Plague Tale: Requiem

Trailer A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego miesiąca. Twórcy postanowili na moment przed premierą podzielić się kolejnym jej zwiastunem. Tym razem materiał skupia się na postaci Hugo, a więc chłopca posiadającego specjalną moc pozwalającą mu kontrolować szczury i tym samym wychodzić z niemałych tarapatów.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3000 zł

Premiera A Plague Tale: Requiem już 18 października 2022 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass już na premierę, dlatego jeżeli ktoś posiada konsolę lub odpowiednio mocnego PC, będzie mógł cieszyć się tytułem w ramach swojego abonamentu!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.