Znana seria horrorów otrzyma grę! Produkcja trafi na rynek już niebawem

A Quiet Place: The Road Ahead

Gry będące adaptacjami filmów mają swoją długą tradycję, jednak tylko garstka z nich zaliczana jest do produkcji udanych. Pomimo tego twórcy wciąż chętnie tworzą tego typu tytuły. Tego typu dziełem ma być zapowiedziane właśnie A Quiet Place: The Road Ahead, które według zapewnień wydawcy, ma zadebiutować jeszcze w w tym roku.

Seria Quiet Place otrzyma grę. Egranizacja ma zadebiutować jeszcze w tym roku

A Quiet Place: The Road Ahead — zwiastun

Wydawca Saber Interactive zapowiedział dziś właśnie grę A Quiet Place: The Road Ahead. Tytuł, za którego powstanie odpowiedzialne ma być studio Stormind Games, otrzymało również pierwszy zwiastun, który został opublikowany w serwisie YouTube.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wideo zdradza, że gra będzie prowadziła rozgrywkę w widoku z pierwszej osoby i stawiać będzie głównie na eksploracje oraz przetrwanie w świecie opanowanym przez krwiożerczych obcych. Co ważne, w zwiastunie zawarta jest informacja, że materiał został zarejestrowany na silniku gry.

Na oficjalnej stronie A Quiet Place: The Road Ahead można przeczytać, że tak jak w filmowym oryginale niezwykle ważna będzie zachowanie ciszy. To właśnie na dźwięk niezwykle wyczulone są monstra, co można było zaobserwować w zwiastunie.

Niepokojąca atmosfera – poczuj mrożące krew w żyłach przerażenie i postaraj się zachować ciszę, by ukryć się przed okrutnymi istotami polującymi wyłącznie za pomocą słuchu lub przemknąć tuż obok nich.

Nieopowiedziana historia – wyrusz w dramatyczną wyprawę inspirowaną serią filmów A Quiet Place jako młoda kobieta, która stara się przetrwać pośród głuchej, postapokaliptycznej ciszy.

Wykaż się pomysłowością – znajdź własną drogę, obserwuj otoczenie i korzystaj z dostępnych narzędzi.

Fragment opisu gry A Quiet Place: The Road Ahead w serwisie Steam

A Quiet Place: The Road Ahead ma ukazać się jeszcze w 2024 roku. Tytuł trafić ma na PC, PlayStation oraz Xbox Series X|S.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.