Świetna sprzedaż A Way Out! Twórcy chwalą się sukcesem

A Way Out

Nie ma wątpliwości, że A Way Out to świetna gra. Potwierdzenie tego stanu rzeczy znajdziemy też w statystykach. Twórcy właśnie pochwalili się bowiem sprzedażą gry.

A Way Out – 9 milionów sprzedanych kopii

A Way Out jest dosyć innowacyjną grą kooperacyjną, która zadebiutowała w 2018 roku. Szybko stała się niesamowicie popularną produkcją, ulubioną także wśród casualowych graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nic więc dziwnego, że udało jej się sprzedać aż 9 milionów kopii. Dane te dotyczą zarówno PC, jak i konsol PlayStation oraz Xbox.

Przypomnijmy, że A Way Out zadebiutowało w 2018 roku. Oznacza to, że taki wynik udało się mu osiągnąć w 6 lat. Całkiem nieźle jak na tytuł, który nie należy do grona wysokobudżetowych.

Deweloperom z Hazelight Studios pozostaje życzyć jeszcze większej liczby sukcesów. Oby ich kolejne dzieła sprzedawały się równie dobrze!

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.