Bon na paliwo o wartości do 1000 zł przy zakupie komputera Acer. Wystartowała ciekawa promocja

ACER Nitro Predator do 1000 zł na paliwo

Acer wystartował z bardzo ciekawą ofertą mającą zachęcić graczy do nabycia nowego komputera. Przez najbliższe 36 dni osoby, które kupią komputer z linii Acer Predator lub Acer Nitro mogą otrzymać w gratisie bon na paliwo o wartości nawet 1000 zł. To dość nietypowa akcja promocyjna, ale nie można jej odmówić kreatywności — szczególnie w czasach, kiedy ciężko dorwać benzynę za mniej niż 7,50 zł / litr.

Do 1000 zł na paliwo za zakup desktopa z serii Acer Predator lub Acer Nitro

ACER Predator Orion 3000
Acer Predator Orion 3000

Od dzisiaj do 4 września trwa akcja promocyjna firmy Acer. Kupując komputer z serii Predator lub Nitro oparty na procesorach Intel Core i5 lub Inter Core i7 12. generacji można otrzymać w gratisie aż do 1000 zł do wydania na paliwo na stacjach BP.

Aby załapać się na bonus, trzeba dokonać zakupu w sklepie RTV EURO AGD i w ciągu 7 dni od sfinalizowania transakcji wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po pozytywnej weryfikacji bon na paliwo zostanie wysłany na podany w zgłoszeniu adres.

Kup komputer Acer Nitro lub Acer Predator, aby skorzystać z promocji

Jak już wspomnieliśmy, promocja trwa do 4 września. Liczba bonów na paliwo jest ograniczona, dlatego lepiej nie zwlekać z zakupami i nabyć komputer czym prędzej, aby załapać się na gratisowe tankowanie. Regulamin promocji jest dostępny pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z