Wyciek danych z Activision ujawnia przyszłość Call of Duty. Tom Henderson opisuje szczegóły

Call of Duty Warzone 2

Portalowi Insider Gaming udało się ustalić doniesienia o ogromnym wycieku danych z Activision. Wśród nich znajdują się m.in. plany dotyczące przyszłych gier z serii Call of Duty. O całej sprawie napisał Tom Henderson – zaufany dziennikarz specjalizujący się w tematyce wszelkich leake’ów.

REKLAMA

Ogromny wyciek danych z Activision. Plany dotyczące przyszłości Call of Duty ujawnione

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II

Insider Gaming potwierdził prawdziwość niedawno opublikowanych na Twitterze danych, które zawierały szczegóły dotyczące przyszłości Call of Duty. Do naruszenia miało dojść 4 grudnia 2022 roku, a ujawnione informacje zawierają plany dotyczące nadchodzących DLC Modern Warfare 2, Call of Duty 2023 (robocza nazwa „Jupiter”) i Call of Duty 2024 (robocza nazwa „Cerberus”).

Co więcej, wyciek nie kończy się tylko na informacjach dotyczących gier. Pozyskano z niego też dane pracowników Activision, a konkretnej mówiąc ich nazwiska, numery telefonów, zarobki, e-maile, konkretne miejsce pracy itd.

Jak pisze Tom Henderson, przyczyną pozyskania danych było włamanie do komputera jednego z pracowników działu HR. To stąd miały pochodzić informacje o pracownikach studia. Insider Gaming nie mógł też ustalić, czy Activision poinformował zatrudnionych o całej sytuacji.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

Na końcu warto jeszcze raz wspomnieć, że informacje dotknięte wyciekiem pochodzą z grudnia 2022 roku. Nie wszystkie więc muszą być jeszcze aktualnie i być może przyszłość Call of Duty będzie jednak inna.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!