Ad Infinitum przestraszy nawet największych śmiałków. Sprawdźcie horror w realiach I wojny światowej

Ad Infinitum

Na rynku nie ma zbyt dużo gier, które podejmują temat I wojny światowej. A na pewno nie survival-horrorów osadzonych w rzeczonych realiach czasowych. Zmienić to chcą deweloperzy ze studia Hekate, których debiutanckim projektem jest intrygująco prezentujące się Ad Infinitum.

REKLAMA

Premiera Ad Infinitum w kwietniu 2023 roku

Ad Infinitum – gameplay

W Ad Infinitum wcielimy się w niemieckiego żołnierza, któremu cudem udało się przeżyć I wojnę światową. Jednakże protagonista był świadkiem tylu mrożących krew w żyłach sytuacji, że odcisnęły one na jego psychice piętno i przyczyniły się do częstych koszmarów oraz halucynacji. W trakcie snów stawia on czoła swoim lękom z pomocą gracza, bo to właśnie my chowamy się przed rozmaitymi monstrami.

Świat w Ad Infinitum jest dynamiczny i zmienia się w zależności od naszych działań, co świetnie zostało podkreślone w materiałach udostępnionych na Nacon Connect 2022. Podczas udostępnionego wyżej gameplaya możemy zauważyć również jednego z przeciwników, który prześladuje protagonistę.

Sprawdź także: Komendy do CS:GO

Ad Infinitum pojawi się na półkach sklepowych 20 kwietnia 2023 roku na PC, PS5 oraz Xboxie Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!