After Us na nowym zwiastunie z rozgrywki. Zobaczcie abstrakcyjną przygodówkę 3D w akcji

After Us

After Us to zdecydowanie jedna z najoryginalniejszych zapowiedzianych do tej pory tegorocznych gier. Przygodówka zaoferuje graczom eksplorację postapokaliptycznego, surrealistycznego świata. Z okazji zbliżającej się premiery, jej twórcy podzielili się właśnie z nami nowym zwiastunem z rozgrywki.

Nowy zwiastun After Us

Zwiastun After Us

Nowy zwiastun z rozgrywki z After Us prezentuje wszystkie najważniejsze elementy ambitnej przygodówki. Możemy więc dokładnie przyjrzeć się wykreowanej przez studio Piccolo wizji gry, a także zapoznać się z jej mechanikami oraz systemem walki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bohaterką gry jest duch życia Gala. Jej zadaniem będzie ożywienie dusz wyginiętych zwierząt, aby przywrócić blask dawno wymarłej planecie. Zgodnie z zapowiedzią wydawcy gracze przemierzą ogromny, postapokaliptyczny świat, który dodatkowo będzie bardzo zróżnicowany pod względem odwiedzanych lokalizacji.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

After Us zadebiutuje już 23 maja 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny na PC, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.