Polski city-builder podbił Steama. Fenomenalna sprzedaż gry dostępnej w PC Game Pass

Against the Storm Steam

W grudniu 2023 roku w bibliotece PC Game Pass pojawiło się Against the Storm, czyli city-builder od polskiego studia Eremite Games. Wspomniana produkcja opuściła wówczas wczesny dostęp i zadebiutowała na rynku w pełnej wersji. Gra może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam, a także – jak się okazuje – fenomenalnymi wynikami sprzedaży.

Ujawniono wyniki sprzedaży Against the Storm na Steam

Deweloperzy ze studia Eremite Games poinformowali, że Against the Storm osiągnęło „znaczący kamień milowy”. Polski city-builder sprzedał się bowiem w ponad milionie egzemplarzy i to tylko na platformie Steam. Rodzimy zespół ma więc powody do zadowolenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To osiągnięcie odzwierciedla niezliczone godziny spędzone na budowaniu wiosek, próbie przetrwaniu burz i pokonywaniu innych wyzwań w grze. Każdy sprzedany egzemplarz to odzwierciedlenie wyjątkowej historii wytrwałości i strategii w świecie naszej gry.

– piszą twórcy w komunikacie opublikowanym na Steam.

Against the Storm dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja studia Eremite Games już w październiku 2021 roku zadebiutowała we wczesnym dostępie. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, w grudniu w ręce graczy PC oddana została natomiast pełna wersja.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.