Age of Empires 2: Definitive Edition i trzy inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Age of Empires 2: Definitive Edition

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft zaprezentował kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Posiadacze konsol Xbox nie będą mogli narzekać w najbliższych dniach na nudę, ponieważ będą mieli okazję zapoznać się z aż czterema produkcjami. Tym razem zainteresowani sprawdzą takie tytuły jak Age of Empires 2: Definitive Edition, Embr, Indivisible oraz Journey to the Savage Planet.

Age of Empires 2: Definitive Edition, Embr, Indivisible, Journey to the Savage Planet za darmo w ramach Xbox Free Play Days (30 marca – 2 kwietnia)

Age of Empires 2: Definitive Edition – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i nie inaczej jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 2 kwietnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Microsoft trafił tym razem w Wasze gusta? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.