Age of Empires IV od dzisiaj na Xboxach i w Xbox Game Pass! Wielka niespodzianka od Microsoftu

Age of Empires IV Xbox Game Pass

Trwa Gamescom Opening Night Live. Microsoft zaszczycił nas swoją obecnością na tym niezwykle ważnym wydarzeniu branżowym i przywiózł ze sobą świetną nowinę. Otóż cenione Age of Empires IV niespodziewanie trafiło na konsole oraz do subskrypcji Xbox Game Pass!

Age of Empires IV na Xboxach i w Xbox Game Pass

Zwiastun Age of Empires IV

Age of Empires IV to rewelacyjna strategia czasu rzeczywistego, która ukazała się na PC w październiku 2021 roku. Dzisiaj dość niespodziewanie produkcja zadebiutowała na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S, a lada moment wyląduje też w bibliotece Xbox Game Pass. Ogłoszenie zostało ujawnione podczas Gamescom Opening Night Live 2023.

Wszyscy subskrybenci Game Passa będą mogli odpalić konsolowe wydanie Age of Empires IV już za moment, zapewne w ciągu godziny lub dwóch – na moment pisania tej wiadomości gra nie figuruje jeszcze w abonamencie. Niemniej zwykle po takich ogłoszeniach mija wspomniana godzina lub dwie, by dana produkcja pojawiła się w ofercie XGP.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Xbox Series X

Co warte wspomnienia, poza komputerami PC (dostępne od premiery), Xboxem One i Xboxami Series X|S, Age of Empires IV w ramach Xbox Game Pass uruchomimy również w chmurze poprzez Xbox Cloud Gaming. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.