Age of Wonders 4 szturmem zdobywa Steam! Gracze doceniają najnowszą grę od Triumph Studios

Age of Wonders 4

Jedną z produkcji, która zadebiutowała w ostatnim czasie, która mogła umknąć szerszemu gronu odbiorców jest strategia Age of Wonders 4 stworzona przez Triumph Studios i wydana przez uznane Paradox Interactive. Tytuł ten okazuje się niemałym sukcesem, bo w przeciągu pierwszego weekendu od swojej premiery gra przyciągnęła do siebie spore ilości osób, zbierając przy tym głównie pozytywne opinie.

Age of Wonders 4 zyskuje uznanie wśród graczy na Steam

Age of Wonders 4 – zwiastun premierowy

Zgodnie z informacjami dostępnymi w serwisie Steam DB Age of Wonders 4 w miniony weekend stało się jedną z najpopularniejszych gier dostępnych na platformie Valve, będąc w czołówce tuż obok takich gigantów jak CS:GO. Według statystyk w produkcję tą w szczytowym momencie grało prawie 42,9 tysięcy ludzi.

Wraz z rosnącą stale liczbą nowych użytkowników Age of Wonders 4 grze przybywa także pozytywnych recenzji i na moment pisania tego newsa pojawiło się ich już prawie 5 tysięcy i aż 81% z nich jest pozytywnych.

Wśród najczęściej chwalonych aspektów znalazły się takie kwestie jak: dobrze wykonana fabuła, system walki, który ma być „najlepszy w całej serii”, dużą rozmaitość jednostek, czy dobrze zaprojektowane zarządzanie miastami.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Age of Wonders 4 zadebiutowało 2 maja 2023 roku i poza platformą Steam gra dostępna jest także na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Wartym uwagi jest fakt, iż produkcja oferuje lokalizację kinową, a więc znalazły się w niej polskie napisy, co dla osób nieczujących się zbyt pewnie z językiem angielskim jest nie lada zaletą. Wszystkim zainteresowanym najnowszym dziełem od Triumph Studios polecamy skorzystać z opisywanej przez nas promocji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.