Age of Wonders 4 oficjalnie zapowiedziane! Znamy docelowe platformy i datę premiery gry

Age of Wonders 4

Paradox Interactive oraz Triumph Studios wspólnymi siłami zapowiedzieli właśnie Age of Wonders 4. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki, które sugerowały, że dojdzie do tego właśnie dziś. Ujawniono również datę premiery oraz docelowe platformy, na których pojawi się gra.

Zapowiedź Age of Wonders 4

Zwiastun zapowiadający Age of Wonders 4

W dzisiejszej zapowiedzi Age of Wonders 4 Triumph Studios obiecało graczom, że produkcja będzie przedstawiać intensywny poziom wyborów, które mogą mieć swoje konsekwencje nawet w dalszych kontynuacjach serii. Świat gry zostanie wzbogacony o elementy losowości, które będą miały za zadanie utrzymać jej długą żywotność.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co warte podkreślenia, Age of Wonders 4 zadebiutuje już 2 maja 2023 roku. Turowa strategia z elementami RPG pojawi się na PC, Xboxach Series X|S oraz PS5.

Zobacz też: Kody do The Forest

Przypomnijmy, że czwarta część serii Age of Wonders zostanie wydana dziewięć lat po swojej poprzedniczce. Age of Wonders 3 pojawiło się bowiem na rynku w 2014 roku, zbierając przy tym pozytywne oceny recenzentów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.