Akimbot to nowa gra wzorowana na serii Ratchet and Clank. Fani kultowego duetu będą zachwyceni

Akimbot

W dniu dzisiejszym w sieci pojawił się nowy teaser produkcji zatytułowanej Akimbot. Gra pierwszy raz została zapowiedziana 3 lata temu, a teraz znalazła wydawcę. Po zaprezentowanym materiale od razu widać, na jakiej serii wzorowali się twórcy.

Akimbot to tytuł czerpiący garściami z serii Ratchet and Clannk

Teaser Akimbot

Akimbot to nowa gra od dewelopera Evil Raptor, która zadebiutuje jeszcze w 2024 roku. Po zaprezentowanych materiałach od razu widać, że jej twórcy wzorowali się na serii Ratchet and Clank, a w szczególności na wydanym na PS2 Ratchet Gladiator.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja studia Evil Raptor jest przedstawiana jako pełna akcji gra platformowa, ale widać gołym okiem, że Akimbot będzie posiadał sporą ilość elementów charakterystycznych dla strzelanin trzecioosobowych. Sam design gry natomiast mocno nawiązuje do serii od Insomniac Games.

Wydawcą Akimbot będzie firma Plaion, która to nowy materiał z nadchodzącej produkcji umieściła na swoim kanale w serwisie YouTube. Docelowo pozycja ma się ukazać na PS5, Xboxach Series X|S i komputerach PC.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.