Duża aktualizacja Alan Wake 2 już dostępna! Twórcy wprowadzili ponad 200 poprawek i ulepszeń

Alan Wake 2

Alan Wake 2 spotkał się ze świetnym odbiorem wśród krytyków. Od zeszłego tygodnia gracze na całym świecie mogą już zanurzać się w mroczny świat stworzony przez Remedy Entertainment. Twórcy nie zwalniają jednak tempa i właśnie wydali dużą aktualizację (08), która obejmuje wszystkie platformy, na jakich pojawił się Alan Wake 2.

Twórcy Alan Wake 2 wydali dużą aktualizację o numerze 08

Najnowsza aktualizacja do Alan Wake 2 jest zdecydowanie największą z dotychczas wydanych łatek. Oznaczona numerem 08 wprowadza ponad 200 poprawek i obejmuje wszystkie platformy, na których pojawiła się produkcja, czyli PC, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S.

Remedy zadbało między innymi o różne poprawki lokalizacyjne, w tym o ulepszoną synchronizację napisów dla wszystkich języków. Poprawiono również działanie dźwięku i oświetlenia, a także rozwiązano pojawiające się problemy graficzne. Jeśli chodzi o konsole Xbox Series S, wprowadzone zostały ulepszenia aliasingu obrazu w trybie wydajności.

Ponadto twórcy naprawili różne błędy związane z interfejsem użytkownika, rozgrywką czy animacją postaci. Poprawki obejmowały także kilka rozmów, które nie uruchamiały się i blokowały w ten sposób postęp w późniejszym czasie. Ulepszone zostało również automatyczne celowanie w określonych okolicznościach.

Zobacz też: Gry na PS Vita

Aktualizacja o numerze 08 jest już dostępna na PC, PlayStation 5 oraz na Xboxach Series X|S. Pełna lista zmian jest dostępna na stronie twórców gry. Na zakończenie przypominamy, że Alan Wake 2 zadebiutował 27 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.