Alan Wake 2 wkrótce z nowym DLC? Remedy zamieszcza interesujący wpis

Alan Wake 2

Od samego początku wiemy, że świetny Alan Wake 2 doczeka się dwóch fabularnych DLC. Jeden z nich ma być związany z Night Springs. Tym bardziej wynika z tego, że zostanie on wkrótce oficjalnie zapowiedziany.

Alan Wake 2 wkrótce z DLC Night Springs?

Dokładna data premiery dla dodatków do Alan Wake 2 nie jest jeszcze ujawniona. Niemniej Remedy wydaje się coś knuć.

Ostatnio na Twitterze firmy pojawił się bowiem ciekawy post. Odnosi się od do fikcyjnego serialu Night Springs. A wiemy przecież, że to właśnie z nim będzie związany jeden z dodatków do gry.

To nie wszystko, bo sama nazwa profilu również została zmieniona. Teraz to Poison Pill Entertainment.

Wygląda więc na to, że wkrótce rzeczywiście doczekamy się zapowiedzi dodatku Night Springs do Alan Wake 2. Być może wydarzy się to już podczas Xbox Games Showcase, który został zaplanowany na 9 czerwca?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.