Alan Wake 2 doczeka się co najmniej dwóch dodatków! Remedy oficjalnie potwierdza

Alan-wake-2

Alan Wake 2 nawet jeszcze nie wyszedł, ale Remedy już potwierdziło pozytywne informacje. Podstawowa historia gry zostanie rozszerzona o co najmniej dwa dodatki. Jeden z nich ma potwierdzony wstępny termin premiery na wiosnę 2024.

Alan Wake 2 – DLC Night Springs i The Lakehouse potwierdzone

Zwiastun Alan Wake 2

Remedy potwierdziło właśnie dwa dodatki od Alan Wake 2. Wieść ta została przesłana redakcji IGN.

Pierwszy z nich będzie nawiązywał do fikcyjnego serialu telewizyjnego Night Springs, który był już obecny w poprzednich odsłonach cyklu. Zadebiutuje późną wiosną 2024 roku, choć termin ten może jeszcze ulec zmianie.

Wizje i sny. Fikcja jest pisana i staje się rzeczywistością. Fikcja załamuje się i pozostaje tylko słowami na kartce. To są te opowieści… w Night Springs. Wciel się w kilka znanych postaci ze świata Alan Wake i doświadcz niewytłumaczalnego w wielu niezależnych odcinkach Night Springs, fikcyjnego programu telewizyjnego osadzonego w świecie Alan Wake

Opis dodatku Night Springs

Kolejny dodatek to z kolei The Lake House. Tytuł nawiązuje do placówki położonej nad jeziorem Cauldron Lake. Data premiery tego DLC nie jest jeszcze ustalona.

The Lake House to tajemnicza placówka położona nad brzegiem jeziora Cauldron Lake, założona przez niezależną organizację rządową w celu prowadzenia tajnych badań… dopóki coś nie pójdzie nie tak. Zbadaj The Lake House i wyrusz na dwie oddzielne przygody, gdy rzeczywistość Sagi Andersona i Alana Wake’a ponownie się zderzy. Opis dodatku The Lake House

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Wygląda więc na to, że Remedy świetnie zaplanowało dalszy rozwój Alan Wake 2. I raczej nie ma w tym nic dziwnego, bo gra zebrała świetne recenzje.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.