Alan Wake 2 a dwójka grywalnych bohaterów. Z każdym z nich spędzimy 50% czasu

Alan-wake-2

Jak wszyscy dobrze wiemy, Alan Wake 2 wprowadzi dwóch grywalnych bohaterów. Poza tytułowym pisarzem pokierujemy też agentką FBI Sagą Anderson. Ostatnio jeden z twórców zdradził nam, że czas pomiędzy tą dwójką zostanie podzielony po równo.

Alan Wake 2 – dwie grywalne postacie. Każda z nich będzie nam towarzyszyć przez połowę fabuły

Zwiastun Alan Wake 2

Reżyser Alan Wake 2 Kyle Rowley udzielił ostatnio wywiadu portalowi MP1st. Poruszono w nim wątek dwójki grywalnych bohaterów, a mianowicie rozłożenia pomiędzy nich czasu trwania gry.

To mniej więcej 50/50. To oczywiście ważne, że tworzymy sequel Alan Wake, więc musieliśmy upewnić się, że chcemy reprezentować Alana jako postać. Ale 50/50 wydawało nam się odpowiednie z perspektywy tempa.

Kyle Rowley

W swojej wypowiedzi Rowley zaznaczył też, że Alan jest obecny również w epizodzie Sagi Anderson. Ogółem więc będzie nam towarzyszył nie tylko w momentach, w których przejmiemy nad nim bezpośrednią kontrolę.

Co więcej, wcześniej ujawniono, że przejście Alan Wake 2 zajmie nam ponad 20 godzin. Oznacza to, że z każdą z postaci spędzimy mniej więcej 10 godzin z wyłączeniem momentów, gdzie ich historia się zazębia.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Tymczasem przypomnijmy, że Alan Wake 2 zadebiutuje już 27 października. Gra będzie dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.