Alan Wake 2 to jedna z najładniejszych gier ostatnich lat! Nowy gameplay sprawia piorunujące wrażenie

Alan Wake 2

W internecie właśnie pojawił się szereg nowych materiałów z Alan Wake 2. Efekty wizualne są na nich dopracowane, rozgrywka płynna oraz widowiskowa, a całość sprawia niezwykle tajemniczą otoczkę. Zdecydowanie jest więc na co czekać.

Alan Wake 2 – nowy gameplay

Alan Wake 2 – IGN

Dzisiejszy dzień obfitował w nowe materiały z Alan Wake 2. Z ujęć z rozgrywki możemy wyczytać, że ta będzie w znacznej mierze ulepszona względem ostatniej produkcji Remedy – Control.

Szczególnie warto przyjrzeć się walce. Ta jest zasadniczo tym samym, co widzieliśmy w pierwszej odsłonie oraz American Nightmare, ale przedstawia się dużo bardziej widowiskowo. Nadal więc musimy najpierw „zdjąć” mrok z naszych oponentów za pomocą światła, aby móc oddać do nich strzały z broni palnej.

Alan Wake 2 – Game Informer

Pewną nowinką jest natomiast walka wręcz. W przypadku pierwszego Alana Wake’a w zwarciu mogliśmy ratować się jedynie unikami. Teraz do gry dodano natomiast animację uderzenia, co znacznie zwiększa nasze możliwości, gdy dopuścimy wrogów zbyt blisko.

Alan Wake 2 – GameXplain

Swoje robią też różnego rodzaju efekty wizualne. Stoją one na najwyższym poziomie. Podobnie jak oświetlenie, które dodaje klimatu znanego nam z najlepszych thrillerów psychologicznych. Całość zbija się w świetny poziom graficzny, którego w grach nie widzieliśmy już od dawna.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Alan Wake 2 debiutuje za dokładnie miesiąc – 27 października. Grę uruchomią posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.