Alan Wake 2 wreszcie trafi do pudełek! Wyczekiwane DLC zadebiutuje do graczy jeszcze dziś

Alan Wake 2

Jedną z największych bolączek wielu, ale to naprawdę wielu graczy, którzy chcieli ograć najnowszą grę od Remedy, był brak pudełek. Czas przeszły nie jest tutaj bez znaczenia, bo podczas Summer Game Fest 2024 na scenie pojawił się Sam Lake i zapowiedział wersje pudełkowe swojego ostatniego hitu! Co ciekawe, to nie koniec dobrych wieści dla każdego fana marki bazującej na historii pewnego przygnębionego pisarza.

Alan Wake 2 doczekał się DLC, ale też wydań pudełkowych

Zwiastun DLC Night Springs do Alan Wake 2

Podczas swojej krótkiej obecności na scenie Sam Lake oficjalnie ogłosił, że Alan Wake 2 doczeka się wreszcie pudełkowego wydania dla edycji Deluxe. Co więcej, najbardziej zagorzali fani mogą liczyć też na edycję kolekcjonerską, stanowi to więc nie lada niespodziankę i ciekawy łup dla kolekcjonerów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec świetnych wieści. Remedy ogłosiło także, że Alan Wake 2 doczeka się fabularnego DLC Night Springs, które w zasadzie debiutuje już dziś, czyli 8 czerwca 2024 roku. Takie wejście na pokaz prowadzony przez Geoffa Keighley’a mógł zaliczyć tylko i wyłącznie Sam Lake.

Czy wydania pudełkowe i nowe DLC dadzą grze od Remedy nowe życie? Wiele na to wskazuje, bo dla wielu osób brak pudełek był jednym z elementów, dla których nie zdecydowali się na zakup. Teraz już nie ma wymówek

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.