Alan Wake 2 do sprawdzenia za darmo na PS5! Wersja próbna gry już dostępna dla posiadaczy PS Plus

Alan Wake 2 PS Plus

Alan Wake 2 wypadł świetnie, o czym przekonała się już rzesza graczy. Teraz możliwość sprawdzenia gry mają abonenci PS Plus Premium. Jej wersja testowa jest już bowiem dostępna do pobrania.

Wersja testowa Alan Wake 2 dostępna w PS Plus Premium

Zwiastun Alan Wake 2

Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji do zagrania w Alan Wake 2, to ta nastąpiła właśnie teraz. Szczególnie dla osób, które nie były pewne zakupu ostatniego hitu od Remedy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Alan Wake 2 jest już bowiem dostępny w wersji testowej na PS5. Oferta ta dotyczy graczy, którzy wykupili najdroższy plan abonamentu PS Plus, czyli Premium.

Niezwykle ciekawa historia Sagi oraz tytułowego Alana będzie dla nich dostępna przez 3 godziny. W tym miejscu warto zaznaczyć, że gra nie posiada żadnych innych ograniczników – można ją więc dowolnie eksplorować do momentu, gdy nie upłynie wcześniej wymieniony czas.

W podjęciu decyzji o zakupie tytułu może także pomóc nasza recenzja. Przyznaliśmy w niej Alan Wake 2 ocenę wynoszącą 9, podkreślając w plusach m.in. oprawę graficzną oraz sprawiające frajdę zagadki.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.