Alan Wake 2 z aktualizacją The Final Draft! Do gry niebawem trafi lubiany tryb i alternatywne zakończenie

alan wake 2

Na początku grudnia Remedy Entertainment w dość jednoznaczny sposób zakomunikowało, że Alan Wake 2 doczeka się trybu Nowa Gra Plus. Jeszcze w grudniu gracze doczekają się nowej opcji, jednak to nie wszystko, co przygotowali dla fanów twórcy. Aktualizacja The Final Draft urozmaici bowiem tytuł o kilka nowych elementów.

Alan Wake 2 z aktualizacją The Final Draft – Nowa Gra Plus, alternatywne zakończenie i więcej

Twórcy Alan Wake 2 poinformowali dziś na platformie X o nadchodzącej aktualizacji nazwanej The Final Draft. Łatka wprowadzi jedną z najbardziej wyczekiwanych i lubianych przez graczy opcji – mowa o trybie Nowa Gra Plus. Aktualizacja zostanie udostępniona w poniedziałek, 11 grudnia 2023 o godzinie 19:00 czasu polskiego, na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec nowości, które przygotowali dla nas deweloperzy. Dzięki The Final Draft będziemy mogli bowiem poznać alternatywne zakończenie historii Alana Wake’a, co, jak zapewniają twórcy, „z pewnością wywoła spekulacje i teorie wśród naszych oddanych fanów”.

Ponadto aktualizacja doda do gry kilka elementów w postaci nowych materiałów wideo, stron z rękopisów i innych drobnych dodatków. Natomiast oczekujący większego wyzwania gracze, będą mogli sprawdzić swoich sił w nowym trybie trudności – Nightmare.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Deweloperzy podkreślają także, że aktualizacja The Final Draft do Alana Wake’a 2 wprowadzi także liczne poprawki błędów i optymalizacje wydajności. Pełną listę zmian poznamy w poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku.

Źródło: Remedy, Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.