Alan Wake 2 z oficjalną datą premiery! Gra wygląda oszałamiająco

Alan Wake 2

Alan Wake 2 to zapowiedziana jakiś czas temu kontynuacja przygód tytułowego pisarza. Najnowszy zwiastun produkcji pokazano właśnie podczas wydarzenia PlayStation Showcase 2023. Wraz z nim poznaliśmy też jej oficjalną datę premiery.

Alan Wake 2 z premierą jesienią 2023 roku

Zwiastun Alan Wake 2

Najnowszy zwiastun Alan Wake 2 sugeruje pewną ciekawostkę. Wszystko wskazuje bowiem na to, że gra zaoferuje nam kolejną postać grywalną, która będzie policjantką.

Data premiery gry została natomiast ustalona na 17 października 2023 roku. Szykuje się więc idealny tytuł na świętowanie Halloween.

Zobacz też: Najlepsze gry z crossplayem

Plansza z trailera na PlayStation Showcase wskazuje tylko PC i PS5 jako platformy, na których pojawi się Alan Wake 2. Już wcześniej było jednak wiadome, że gra zmierza także na Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.