Alice: Madness Returns na PC od dzisiaj w Xbox Game Pass. 4 gry opuszczają subskrypcję

Alice: Madness Returns

To już ostatni dzień lutego, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby nie zakończył miesiąca zmianami w ofercie Xbox Game Pass. Dzisiaj w subskrypcji ląduje Alice: Madness Returns na PC, ale niestety abonament opuszczają też 4 gry z Killer Queen Black na czele. Nie jest to zbyt uczciwa wymiana, ale cóż – zawsze mogło być gorzej.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Alice: Madness Returns na PC w Xbox Game Pass, 4 gry znikają z abonamentu

Zwiastun Alice: Madness Returns

Alice: Madness Returns to kultowa gra akcji z elementami przygodówki i platformówki, będąca bezpośrednią kontynuacją kultowego American McGee’s Alice z 2000 roku. Wcielamy się tu w postać tytułowej Alice, która nie może sobie poradzić z tragiczną śmiercią rodziców. Aby ulżyć sobie w cierpieniu, bohaterka udaje się do psychiatry, który wprowadza ją w stan hipnozy, co kończy się powrotem do Krainy Czarów. Niestety na miejscu okazuje się, że pod nieobecność dziewczyny w tym przedziwnym wymiarze wiele się zmieniło.

Pecetowe wydanie Alice: Madness Returns pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass trochę później, zapewne pomiędzy 17:00 a 20:00 (wersja na konsole Xbox One i Xbox Series X|S jest dostępna w abonamencie od dawna). Skoro nowość mamy omówioną, to niestety pora skupić się na usuwanych tytułach. Bez przedłużania, dzisiaj z usługi znikają następujące gry:

  1. Hypnospace Outlaw (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Killer Queen Black (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Stealth Inc. 2: A Game of Clones (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. Touhou Luna Nights (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej produkcje opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia, choć dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Należy się jednak spieszyć, bo zegar tyka.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z