Aliens: Dark Descent oficjalnie! Nowa gra z serii już w następnym roku

Aliens Dark Descent

Podczas Summer Game Fest 2022 zapowiedziano Aliens: Dark Descent. Nie jest to z pewnością tytuł, o którym marzyli najwięksi fani chociażby Obcy: Izolacja, ponieważ nowa odsłona serii ma być z założenia grą taktyczną, ale dobrze wiedzieć, że franczyza jest stale rozwijana.

Aliens: Dark Descent zaprezentowany

Trailer Aliens: Dark Descent

Według karty na Steam przejmiemy kontrolę nad zahartowanym w boju oddziałem żołnierzy, którzy spróbują powstrzymać przerażającą epidemię ksenomorfów na Moon Lethe. Poprowadzimy swoich w walce w czasie rzeczywistym, a więc Aliens Dark Descent będzie należał do gatunku RTS.

Premiera Aliens: Dark Descent jest zapowiedziana na 2023 rok, ale dokładna data debiutu nie została podana. Produkcja trafi na dwie generacje konsol (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S) oraz PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z