Alkahest to gra, która zachwyci fanów Dark Messiah i Skyrim. Pierwszy zwiastun wygląda aż zbyt pięknie

Alkahest

Fani, którzy czekają na kontynuację gry Dark Messiah of Might and Magic, z pewnością zainteresują się tym projektem. Alkahest, to produkcja czerpiąca garściami z wydanej w 2006 roku pozycji od Arkane Studios. W sieci pojawił się pierwszy trailer nadchodzącej gry, który jednak budzi pewne podejrzenia.

Pierwszy zwiastun Alkahest wygląda rewelacyjnie

Zwiastun Alkahest

Alkahest to debiutancka produkcja od nowo powstałego studia Push On. Zespół deweloperów składa się ponoć z doświadczonych osób, które miały okazję poznać branżę zarówno z perspektywy produkcji gier AAA, jak i mniejszych tytułów Indie. Powyższy materiał robi naprawdę spore wrażenie, a stylizowany na gameplay film sprawia, że gracze zaczynają pokładać spore nadzieje w tej pozycji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród osób, które miały okazję zobaczyć powyższy zwiastun, nie brakuje jednak głosów obawy. Wielu graczy obawia się, że materiał to jedynie sprytnie zmontowany film CGI, który finalnie nie będzie miał przełożenia na rozgrywkę. W komentarzach przewijają się także podejrzenia, że produkcja może podzielić los głośnego przekrętu, jakim okazało się The Day Before.

Jeżeli deweloperom ze studia Push On uda się dostarczyć produkt o jakości, którą prezentuje pierwszy zwiastun, to może się okazać, że na rynku wkrótce zadebiutuje potencjalny hit. Tytuł ewidentnie inspiruje się takimi produkcjami jak Dark Messiah of Might and Magic, czy kultowym The Elder Scrolls V: Skyrim. Póki co jednak poza materiałem wideo, nie są znane żadne szczegóły na temat okresu premiery gry czy

A Wy jak sądzicie, produkcja ma szansę ukazać się w takiej postaci jak na zwiastunie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.