Alone in the Dark ze świetnym dodatkiem dla fanów oryginału. Nowy zwiastun zachęca do kupna edycji Deluxe

Alone in the Dark Emily edycja Deluxe

W zeszłym tygodniu do sieci trafił blisko 20-minutowy gameplay z Alone in the Dark. Gra ma zadebiutować na rynku za nieco ponad dwa miesiące, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że firma THQ Nordic postanowiła przypomnieć graczom o edycji Deluxe. Droższa wersja będzie zawierać kilka dodatków, a jeden z nich powinien zainteresować w szczególności fanów pierwowzoru z 1992 roku.

Nowy zwiastun Alone in the Dark prezentuje dodatkową zawartość edycji Deluxe

Alone in the Dark – zwiastun edycji Deluxe

Mowa tutaj oczywiście o pakiecie kostiumów Derceto 1992. Wspomniany bonus to nic innego jak zestaw alternatywnych skórek dla Emily Hartwood oraz Edwarda Carnby’ego, czyli głównych bohaterów Alone in the Dark. Nie są to jednak zwykłe stroje, a modele postaci z pierwszej odsłony serii z 1992 roku, które mocno wyróżniają się na tle współczesnej oprawy wizualnej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Alone in the Dark w wersji Deluxe zaoferuje także paczkę klasycznych filtrów horroru oraz dostęp do trybu komentarza reżyserskiego. Zainteresowani mogą już składać zamówienia w PlayStation Store i Xbox Store. Posiadacze konsol Sony muszą przygotować się na wydatek rzędu 299 złotych (269,10 złotych dla abonentów PlayStation Plus), a użytkownicy sprzętów Microsoftu mogą obecnie skorzystać z promocji i kupić wspomnianą edycję w cenie 269,99 złotych.

Premiera Alone in the Dark zaplanowana jest na 20 marca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować we wspomnianym terminie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na reboot kultowej serii survival horrorów? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.