Alone in the Dark pod ostrzałem. Gracze krytykują najnowszy zwiastun gry

Alone in the Dark

Wczoraj ukazał się najnowszy trailer Alone in the Dark. Ukazuje on posiadłość Derceto, z którą będą musieli zmierzyć się gracze. Niestety wydaje się, że zwiastun uwypuklił niektóre problemy tej gry, o czym swoją opinię wyraziło wielu graczy.

Alone in the Dark na najnowszym zwiastunie. Gracze mocno skrytykowali grę

Zwiastun Alone in the Dark

Wczorajszy zwiastun Alone in the Dark podzielił graczy. Wielu z nich nie skupiło się bowiem na przedstawianej nam posiadłości Derceto, a zamiast tego postanowiło skrytykować grę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Problem dotyczy przede wszystkim liczby klatek na sekundę, w której nagrano rozgrywkę. Wydaje się, że momentami wartość ta spada poniżej 30 FPS, co jest dosyć niepokojącym zjawiskiem.

Dlaczego to się zacina tak, jakby było nagrane w 15 FPS?

bfdhtfyjhjj

Liczba klatek na sekundę nie wygląda dobrze.

Sincerity1993

Grze oberwało się także za jakość audio. Niektórzy gracze dopytywali się, dlaczego kwestie bohaterów zostały skompresowane. Inni postanowili natomiast wspomnieć o wątpliwej oprawie graficznej, która przypomina według nich produkcję z 2012 roku.

Krytyka dotyczyła także rozgrywki. Trzeba przyznać, że pod względem gameplayu Alone in the Dark nieco odstaje od jakości konkurencyjnych produkcji, takich jak Alan Wake 2.

Dopóki nie poprawią znacznie rozgrywki i grafiki marnują talent głównych aktorów.

chriskasatka2095

Pozostaje mieć więc nadzieję, że twórcy oraz THQ Nordic na poważnie podejdą do krytycznych słów. Warto bowiem, aby powrót tak klasycznej serii był udany.

Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że Alone in the Dark było wielokrotnie przekładane. Ostatnio zdecydowano, że gra jednak nie ukaże się w styczniu, a w marcu 2024 roku.

Źródło: YouTube / PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.