Alpha Protocol powróciło do sprzedaży po 5 latach. Legendarna gra Obsidianu dostępna w języku polskim

Alpha Protocol

Alpha Protocol zniknęło ze sprzedaży cyfrowej w 2019 roku. Teraz ta sytuacja uległa zmianie. Gra jest bowiem ponownie dostępna na GOG-u.

Alpha Protocol znów dostępne na GOG-u

Zwiastun Alpha Protocol

Alpha Protocol pojawiło się na rynku w 2010 roku. Akcyjniak Obsidianu długo pozostawał w sprzedaży cyfrowej, ale został z niej ostatecznie usunięty 9 lat później.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz nareszcie gracze mogą cieszyć się z jego powrotu na GOG-a. Co więcej, wydanie to zostało wzbogacone o kilka poprawek i funkcji:

  • Licencjonowany soundtrack
  • Wsparcie dla osiągnięć
  • Wsparcie dla kontrolerów
  • Wsparcie dla lokalizacji, w tym także w języku polskim
  • Kompatybilność z nowoczesnymi systemami operacyjnymi
  • Wsparcie dla zapisów w chmurze

Grę można obecnie dostać w obniżonej cenie wynoszącej 80,09 zł. Oferta kończy się 4 kwietnia, wtedy też Alpha Protocol będzie kosztować 89 zł.

Źródło: Shacknews

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.