Amazon Luna oficjalnie w Polsce! Nowy konkurent dla Xbox Cloud Gaming na 30 dni za darmo

Amazon Luna PL

USA, Wielka Brytania, Niemcy czy choćby Włochy, a od dziś również Polska. Amazon Luna oficjalnie zadebiutowało w naszym kraju. Rodzimi gracze mają więc możliwość skorzystania z kolejnej ciekawej usługi streamingowej.

Amazon Luna w Polsce

Amazon Luna
Amazon Luna

Amazon Luna to ciekawa platforma streamingowa, która jak na razie jest dostępna na wyłącznie największych gamingowych rynkach. Teraz do listy obsługiwanych krajów dołączyła również Polska.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oferta Amazona dla naszego kraju prezentuje się niezwykle ciekawie. Usługa jest bowiem dostępna w pakiecie Prime, który możemy zgarnąć już za 49 zł rocznie. Ponadto istnieje możliwość wypróbowania całości przez miesiąc za darmo.

Drugim sposobem na zagranie w gry przez Lunę jest wykupienie odpowiedniego abonamentu, który kosztuje 39,99 zł miesięcznie. W tym przypadku oddano nam do dyspozycji 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Strona internetowa usługi została już przetłumaczona na polski i oferuje nam opcję połączenia konta z GOG-iem, Ubisoft Connect oraz Epic Games Store. Ponadto abonenci pakietu Prime mogą skorzystać z rotacji darmowych produkcji, a osoby decydujące się na wybór Luna+ czeka szeroka biblioteka udostępnionych im tytułów.

Wraz z usługą do Polski trafi również oficjalny kontroler Luna. Jego data premiery została jednak zaplanowana na 27 czerwca 2024 roku, a cena wynosi 299,99 zł.

Źródło: Amazon

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.