[Akt.] Far Cry 4 za darmo – przeciek zdradza ofertę Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

Far Cry 4 Pagan Min

Amazon co miesiąc oferuje kilka darmowych gier dla osób, które opłacają abonament Amazon Prime. Wychodzi na to, że oferta na czerwiec 2022 roku pojawiła się w sieci wcześniej, niż planowała amerykańska firma.

Prawdopodobna oferta Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022 w sieci

Far Cry 4 – zwiastun

Bazując na przecieku, który pojawił się na stronie dealabs.com poprzez użytkownika billbil-kun, w czerwcowej ofercie Amazon Prime Gaming każdy gracz powinien móc przypisać do swojego konta Ubisoft na PC grę Far Cry 4. Oprócz niej do dyspozycji zainteresowanych prawdopodobnie zostanie oddana symulacyjna wyścigówka WRC 8 wraz z niskobudżetowymi produkcjami takimi jak Escape from Monkey Island, Calico, Astrologaster oraz Across the Grooves.

Sprawdź także: Najlepsze oferty z okazji Days of Play 2022

Billbil-kun bardzo często wrzuca na witrynę dealabs przedwcześnie oferty z najróżniejszych abonamentów (w tym także z PS Plus), które potem okazują się być prawdziwe. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie i w tym przypadku, więc w najbliższych dniach wszyscy opłacający Amazon Prime najprawdopodobniej sięgną po m.in. Far Cry 4 w wersji na PC.

Aktualizacja – 26.05.2022, 16:50

Czerwcowa oferta Amazon Prime Gaming została oficjalnie potwierdzona — przeciek okazał się trafiony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z