Wyciekła oferta Amazon Prime Gaming na grudzień 2022! Dostaniemy 5 ciekawych gier

Amazon Prime Gaming

Mamy już końcówkę listopada, dlatego nikogo nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że wyciekła lista gier w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022. Zgodnie z doniesieniami, w przyszłym miesiącu subskrybenci usługi Amazona otrzymają 5 darmowych tytułów. Nie będą to przesadne hity, ale pozycje na liście wciąż można określić mianem ciekawych.

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 – gry na przyszły miesiąc wyciekły

Gry w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 przeciek
Gry w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 – przeciek

Niemiecki oddział Amazon Prime Gaming wyszedł przed szereg i opublikował już baner, który zdradza, jakie gry trafią do abonentów w grudniu 2022 roku. Bez przedłużania, w przyszłym miesiącu w subskrypcji pojawią się następujące produkcje:

  1. Spinch
  2. Brothers – A Tale of Two Sons
  3. Quake
  4. Doors Paradox
  5. Banners of Ruin

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2 HEVC?

Nie da się ukryć, że oferta jest naprawdę ciekawa, choć oczywiście w usłudze Amazona bywały lepsze miesiące. Powyższe gry zostaną udostępnione w ramach Amazon Prime Gaming już 1 grudnia. A Wy co sądzicie o propozycji na przyszły miesiąc? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.