Wyciekła oferta Amazon Prime Gaming na grudzień 2022! Dostaniemy 5 ciekawych gier

Amazon Prime Gaming

Mamy już końcówkę listopada, dlatego nikogo nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że wyciekła lista gier w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022. Zgodnie z doniesieniami, w przyszłym miesiącu subskrybenci usługi Amazona otrzymają 5 darmowych tytułów. Nie będą to przesadne hity, ale pozycje na liście wciąż można określić mianem ciekawych.

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 – gry na przyszły miesiąc wyciekły

Gry w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 przeciek
Gry w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 – przeciek

Niemiecki oddział Amazon Prime Gaming wyszedł przed szereg i opublikował już baner, który zdradza, jakie gry trafią do abonentów w grudniu 2022 roku. Bez przedłużania, w przyszłym miesiącu w subskrypcji pojawią się następujące produkcje:

  1. Spinch
  2. Brothers – A Tale of Two Sons
  3. Quake
  4. Doors Paradox
  5. Banners of Ruin

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2 HEVC?

Nie da się ukryć, że oferta jest naprawdę ciekawa, choć oczywiście w usłudze Amazona bywały lepsze miesiące. Powyższe gry zostaną udostępnione w ramach Amazon Prime Gaming już 1 grudnia. A Wy co sądzicie o propozycji na przyszły miesiąc? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z