Pierwsze gry z Amazon Prime Gaming na kwiecień już dostępne do pobrania. Do zgarnięcia świetny MMORPG

Black Desert

Wczoraj informowaliśmy o grach w Amazon Prime Gaming na kwiecień 2024. Warto więc poinformować, że pierwsze pozycje z tej listy są już dostępne do pobrania. Znalazł się na niej m.in. świetny MMORPG oraz kilka innych produkcji.

Black Desert, Chivalry 2 i Faraway 2 już dostępne do pobrania z Amazon Prime Gaming

Zwiastun Black Desert

Na liście gier z Amazon Prime Gaming na kwiecień 2024 znalazło się łącznie aż 12 różnych pozycji. Pierwsze z nich miały trafić do graczy już 4 kwietnia, więc spieszymy poinformować, że są dostępne do odebrania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Abonenci będą mogli zagrać w m.in. Black Desert. To ciepło przyjęty MMORPG, który pojawił się na rynku w 2014 roku na PC, 5 lat później zadebiutował także na PS4 i Xboxa One.

To niejedyna pozycja warta uwagi, która trafiła już do graczy. Oprócz tego mogą oni przypisać do swoich bibliotek polegające na średniowiecznych, sieciowych potyczkach Chivalry 2 oraz Faraway 2: Jungle Escape.

Z kolei prawdziwa gratka oferty na ten miesiąc – Fallout 76 – zostanie odblokowana już 11 kwietnia. Co ciekawe, grę tę będą mogli zgarnąć nie tylko posiadacze PC, ale także Xboxów.

Źródło: Amazon

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.